Logo

Parlament ZŠBT

Základní škola Bílá Třemešná

Prosinec v naší škole

V předvánočním období se toho ve škole dělo hodně - Vrabčáci z mateřské školy jasně zvítězili ve vánočním pečení, stromeček 5.A si vysoutěžil titul Nejpůvabnější, podpořili jsme charitativní akci Krabice od bot, bez ztráty žáka jsme přečkali návštěvu čertů, obnovili jsme tradici vánočních dílniček, poslední vyučovací den roku 2023 jsme si užili třídní besídky a 21.12. jsme si všichni (tedy krom 9. třídy) užili ve dvorském kině pohádku Myši patří do nebe.
Většinu těchto akcí si vzal pod partonát ŽP a je za námi vidět kus dobře odvedené práce.  :o)

Doufáme, že se nám v roce 2024 bude dál dařit pomáhat naší škole, přinášet nové nápady a pokračovat s již zaběhnutými akcemi.

Hodně sil do roku 2024 přeje ŽP

09. Ledna 2024 14:07
Publikoval: Jana Flečková